Çetrin Bilişim, 2005 yılında bilişim sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Günümüze kadar çeşitli firmalara gerek operasyonel gerekse danışmanlık yaparak birçok projeye imza atmıştır. 

Şu ana kadar yapmış olduğumuz tüm iş ortaklıklarında, kendi alanlarında en kaliteli hizmeti veren firmalar tercih edilmiş olup, bölgemize kaliteli bilişim danışmanlığı hizmetini getirmeyi amaç edinmiştir.

Çetrin Bilişim, alan adı (domain) kayıt, site bulundurma hizmeti (hosting), sunucu barındırma gibi birçok internet hizmetinin yanında, yazılım, donanım ve güvenlik sistemleri alanında da müşterilerini memnun etmek için var gücüyle çalışmaktadır.

Ayrıca ERP Programları sunan ve destek hizmeti sağlayan, dijital dünyaya uygun olarak online tahsilat yönetimi hizmeti müşteriye sunmaktadır.

Çalışma prensiplerimizde ön önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyetidir ve bu konuda başarılı olmak için çalışma ekibimizle birlikte elimizden gelen her türlü çabayı göstermekteyiz. Müşterilerimizle ilişkilerimizde sorunlara mümkün olduğunca empati ile yaklaşır ve çözüm odaklı olmaya çalışırız.

Firma olarak sizler için en uygun ve ideal çözümleri sunmaktan her zaman mutluluk duyarız.

Sizlerle de bir gün çalışabilmek umuduyla web sitemizde keyifli bir gezinti dileriz. 🙂