ÖDÜYO ONLİNE TAHSİLAT SİSTEMİ

Ödüyo; birlikte çalıştığınız müşteri veya bayilerden gerçekleştirmek istediğiniz tahsilatlarınızı kolaylıkla ve zamanında almanızı sağlayan bir ödeme alma sistemidir. Fiziki pos, çek ya da nakit gibi geleneksel tahsilat yöntemlerini geride bırakmış, sisteminize uyarlanabilir özellikleriyle tamamen yenilikçi bir yapıya sahiptir. Zengin  ödeme seçeneklerine sahip Ödüyo ile SMS ve e-mail göndererek 7/24 kesintisiz ödeme alabilir, tahsilatlarınızın yanı sıra müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

KULLANIMI

Ödüyo kullanmaya karar veren firma için firmaya özel bir ödeme sayfası açılır. Firma bu sayfa üzerinden tahsilat gerçekleştireceği müşteri ve bayi kayıtlarını görüntüleyebilir. Dilediği ödeme seçenekleri ve türleriyle tahsilat gerçekleştirmek istediği müşteri veya bayilerine sms ve e-mail bildirimleri gönderebilir. Ödeme bildirimi alan müşteri ve bayiler gelen link üzerinden dilediği bir kartla ödemesini gerçekleştirir. Ödeme yapıldığı anda tahsilat makbuzları , ödeme sağlayan kişiye ve firmaya gönderilir. Bu şekilde firma yaptığı tahsilatları görüntüleyebilir ve takip edebilir. Ödeme bildirimi almadan dilediği zaman ödeme yapmak isteyen müşteri veya  bayiler firma için açılan sayfa üzerinden serbest ödeme ile dilediği şekilde ödeme gerçekleştirebilir ve yaptığı ödemeleri takip edebilir.

ÖDÜYO İLE TEK EKRANDAN BİRDEN FAZLA İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİREREK PRATİK ŞEKİLDE TAHSİLATLARINIZI YÖNETİN!

Link İle Pratik Tahsilat  

Ödüyo ile zengin ödeme seçeneklerinden faydalanarak dilediğiniz şekilde ve dilediğiniz miktarlarda müşterilerinize kolay ödeme imkanları sunarak tahsilat yapmak çok kolay. Size uygun ödeme yöntemi ve koşulları belirledikten sonra ödeme bildirimlerinizi SMS veya E-mail üzerinden link göndererek müşterilerinizden ödeme alın.

Ödüyo’nun Güçlü Entegrasyonuyla, Yeni Bir Portal Kullandığınızı Bile Fark Etmeden, Tüm İşlemleri Alıştığınız Şekilde Yapmanın Rahatlığını Yaşayın

ERP entegrasyonu sayesinde tüm işlem hareketleri otomatik olarak muhasebe kayıtlarına işlenir. Gerçekleşen her ödeme, yönetim paneli üzerinden anlık olarak takip edilebilir. Ayrıca işlem dökümlerinin ve çeşitli raporların analizi açısında da kolaylıklar sağlar. Sistemlerinizde satış veya verilen hizmet bazlı oluşan Fatura, irsaliye, Sipariş Teknik servis formlarını da Ödüyo portal’a aktararak fiş bazlı veya bakiye bazlı tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.

Periyodik Ödeme Asistanınızla Tahsilatlarınızı Artık Takip Etmek Zorunda Değilsiniz

Size sunulan başka bir kolaylık olan periyodik ödeme özelliği, düzenli aralıklarla gerçekleştirdiğiniz tahsilatlar için vazgeçilmez bir ayrıcalık. Periyodik ödeme tanımlamak istediğiniz müşterinizin günlük, haftalık veya aylık olarak aralığını, belirlediğiniz aralıklarda ödemesi gereken periyodik tutarı ve daha sonra tanımlamak istediğiniz detayları belirledikten sonra periyodik takvim otomatik bir şekilde oluşur. Daha sonra günü gelen ödemeler için otomatik bildirim, tahsilat gerçekleştiği takdirde makbuz kendiliğinden oluşur. Ödüyo bu süreci sizin hiçbir müdahaleniz olmadan da takip ederek  iş yükünüzü hafifletir.

Gönderilen  Ödemelerin Kolay Takibi

Yapılan e-mail ve SMS ödemelerin takibi, Periyodik Ödemenin Süreci, serbest ödeme üzerinden yapılan ödemelerin aktarım durumu, Yanlış yapılan ödemeler için iptal ve iade işlemleri , Tekrar mail ve SMS gönderme imkanını tek bir sayfadan yönetin.

Ödüyo İle Aynı Anda Yüzlerce Tahsilat İşlemini Tek Tıkla Yapın

Ödüyo ile aynı anda yüzlerce tahsilat işlemini tek tıkla yapabilirsiniz. Müşteri bilgisi, birimi, taksit bilgisi gibi işlem kalemlerini excel ekranından kolaylıkla tanımlayabilirsiniz. Excel dosyasını tamamladıktan Ödüyoya yükleyerek excel üzerinden tuttuğunuz kayıtlarınıza pratik şekilde bireysel veya toplu ödeme tanımlayın.